Bonusy

Drobné bonusy a informace pro Vaše použití. Třeba najdete užitečnou službu zrovna pro Vás. Některé jsou umístěny mimo ČR, ale jak víte, internet je všude a tedy jsou vhodné k použití i na českých webech klientů.

Bonusy – SEO – www – služby – pomůcky

  • Pingdom ToolsPingdom Tools: Máte hotový web a chcete zjistit, zda je funkční, rychlý, nebo které soubory ho zpomalují? Co se načítá při načtení Vašeho webu? Analyzovat web a velikost kódu a další drobnosti důležité pro celkové SEO nastavení webu? Můj web je hodně rychlý, co u Vás? Zde tyto nástroje Pingdom Tools to vše umožňují. Osobně je používám. A co víc, základ je zadarmo.. Má někdo něco takového v ČR? Napište mi to.

SEO pomůcky

Statistiky: Google Analytics, Alexa a Bing webmaster tools, Yandex webmaster tools

Tvorba www stránek

Na tvorbu www stránek doporučuju Open Source  WordPress. Jsou možné i další redakční systémy, ale WordPress má neomezené možnosti a tisíce doplňků, které lze nalézt na stránkách o WordPressu. I tento web běží na wordpressu.

Hostingy zadarmo – CZ i svět

  • Hostinger.cz – nová služba na českém internetu – web, který nabízí hosting zadarmo v dostatečné kvalitě pro všechny malé a střední weby. A dokonce bez reklam. Na svých doménách nebo můžete použít nabízenou doménu třetího řádu. Placená možnost je zde samozřejmě také.
  • Endora.cz – český hosting s možností mít web na různých redakčních systémech již za 10 minut. S vlastní doménou nebo doménou třetího řádu. Zadarmo i placený. Skvělý na testování BETA verzí webů.

Placené hostingy – mnou ověřené a užívané

GEKONIS a cPanel, ACTIVE24, WEDOS, ENDORA, HOSTINGER – už ho nepoužívám

Servery a weby, kde je vhodné mít obecnou reklamu

Cílená reklama na internetu: Ta může být podle Vašeho oboru, ale cílit se dá i z velkých, výše uvedených webů či skupin webů. Cílená je i PPC reklama na Google, Seznamu či iDNESu.