Podvodné nabídky reklamy

Ano, jsou a existují. Je třeba si na ně dát pozor. Na podvodné online nabídky čehokoli. Pokud jste na internetu krátce, může se stát, že neodoláte „velmi výhodné nabídce“ a budete podvedeni.

Zavolejte mi a zeptejte se, mohu poradit. Za dobu existence internetu a mé práce pro různé firmy online již poznám, zda se jedná o podvod, třeba i nově vznikající, nebo ne.

Vlastní odkazy na podvodné nabídky online.

  • Třeba taková firma CZECHSEO. Chodí dopis do e-mailu od jejich „vedoucí“. Mě osobně také několik takových e-mailů přišlo, ale ve výsledku dostanete nabídku na nic neříkající kasina a bannerovou výměnu s odkazy na ně. Je to affiliate reklama, kdy si umístíte jejich banner ZDARMA na své stránky a oni, CZECHSEO? také ZDARMA slibují umístění na tom jejich serveru. Většinou se tak neděje a když urgujete, už máte několik týdnů jejich banner na svých stránkách a Czechseo vesele inkasuje za zobrazení..  To je jeden příklad z mnoha podobných „výhodných nabídek“

Odkazy na články: Poučte se od lidí.

  • Český telefonní seznam –  je třeba číst malé písmo dole.
  • Další podobná firma s platbou faktury: Seznam firem, s.r.o.  ale není to ON – Seznam.. Starší, ale stále aktuální příspěvek.
  • Práce pro maminky – jednoduchá, z domova, nebo online. Nenechte se napálit

Google+